Ürün Özellikleri
E-Ticaret Danışmanlığı
E-Ticaret sistemlerinde en önemli konu neyi yapmanız ve neyi yapmamanız gerektiğini bilmektir. Doğru olmayan stratejiler ile zaman kaybetmeyin. E-ticaret sisteminizin yönetimini beraber yapalım. Sistemin geliştirilmesi, reklam kampanyaların düzenlenmesi, sosyal medya aktiviteleri, mail tanıtımlar gibi konularda size özel çözümler sunuyoruz.
Yazılım Geliştirme
FarklıFikir çeşitli ölçeklerde e-Ticaret hizmeti sunmaktadır. İş?inizi internete taşımak isterseniz size uygun ve size özel bir e-ticaret modeli geliştirip uygulayabiliriz.

Online dükkanınızla maliyetlerinizi aşağıya çeker, farklı sistemlerle yapılabilecek entegrasyonlarla işinizi optimum seviyede kaliteye ulaştırabilirsiniz.

Müşterilerinizi bir tıklama kadar yakınınıza çekebilirsiniz. Mağazanız yılın her günü, günün her saati açık olacağından her zaman satış yapma imkanınız olacaktır. Müşterileriniz sizin şartlarınız çerçevesinde istedikleri yerden size ulaşabilecekler.
SEO Hizmetleri
SEO (Search Engine Optimization), arama motoru optimizasyonu demektir. Web sitenizin, belirli aramalar için arama motorlarındaki (başta Google olmak üzere) sonuçlarda, ilk sayfada ve hatta ilk sıralarda yer alması için yapılan işlemlerdir.

Google'da herhangi bir kelimeyi aradığınızda çıkan arama sonuçlarında siteler sizce neye göre sıralanıyor? Google misyonu gereği sizlere aradığınız şeyi en iyi sunacağını düşündüğü siteleri daha üst sıralarda gösteriyor. Tabii ki bunu insan gücü ile yapmıyor. Belirli bilgisayar yazılımları sayesinde siteleri otomatik olarak inceliyor ve buna göre bir sıralama ortaya koyuyor. Sitelerinizi bu bilgisayar yazılımlarının en iyi olarak niteleyeceği şekle sokarak istediğiniz arama kelimelerinde ilk sayfada ve ilk sıralarda yer almak için yapılacak her şeye kelime bazlı seo denilir. Genel olarak da SEO denildiğinde anlaşılan şey budur. Bunun dışında sitenizin çabuk taranması, arama dizinine çabuk kaydedilmesi ve bu yolla yüksek ziyaretçi kitlesi çekmesi için yapılacak uygulamalar da SEO kapsamında ele alınabilir.

Arama motoru optimizasyonu, sitenize hedef kitlenizi çekecek uygulamaların en önemlilerinden bir tanesidir. SMO (Sosyal medya optimizasyonu) da SEO ile birlikte düşünülebilir. Bunu da kısaca, sosyal paylaşım sitelerinde (özellikle facebook ve twitter) sitenizin tanıtılması, yer almasıdır. Bu yolla da kaliteli ziyaretçiler çekerek sitenizin gelişimine katkı sağlarsınız.

SEO Neden Gereklidir?
SEO çalışması yaptırdığınızda, hedef kitlenize etkin bir şekilde ulaşırsınız. Özellikle Google Seo çalışması ile Türkiye'deki arama motoru pazarının %90′dan fazlasını elinde bulunduran Google üzerinden hedef kitlenize kolayca ulaşabilirsiniz. Bu da müşterilerinizin ve satışlarınızın çoğalması, işinizin büyümesi demektir!

Mail Marketing
Gelişi güzel gönderilen Toplu Mailler itibarınızı zedelerken satışlarınız için de olumsuz bir etki oluşturulabilir. Hiçbir güvenilir firma rastgele mail göndermez. Dolayısıyla bu tür gönderdiğiniz rastgele mailler (SPAM) firmanızı güvenilmez kategorisine sokacaktır.

Ancak izin alınmış bir hedef kitleye yapacağınız mail gönderimleri için bu tür olumsuzluklar söz konusu değildir. Çünkü, bu kişiler bu tür mailleri almaya istekli kişilerdir ve büyük ihtimalle mailinizi okuyacaktırlar.